Regulamin Klubu Hodowców OLIVERS Petfood

§1 Organizator i postanowienia Klubu

1. Organizatorem Klubu Hodowców OLIVERS Petfood jest firma Tensor Consulting występująca pod znakiem handlowym PSIESMAKI.COM z siedzibą w Warszawie przy ul. Sępiej 22.

2. Celem Klubu jest zrzeszanie hodowców, prowadzących hodowle psów rasowych, zarejestrowane w Związku Kynologicznym w Polsce, dbających o jakość i najwyższe standardy żywienia psów.

§2 Rejestracja

1. Uczestnictwo w Klubie Hodowców OLIVERS Petfood jest dobrowolne i bezpłatne.

2. Warunkiem uczestnictwa w Klubie Hodowców OLIVERS Petfood jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail klub@olivers-petfood lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Uczestnicy Klubu rejestrowani będą w odpowiednio przygotowanej bazie danych. Dane objęte są przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Uczestnicy Klubu przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego wyrażają zgodę na wykorzystanie podanych w nim danych w celach marketingowych i informacyjnych, co wiąże się z otrzymywaniem drogą elektroniczną informacji o nowościach, promocjach, ofertach specjalnych i innych, przygotowanych przez PSIESMAKI.COM oraz na umieszczeniu informacji o hodowli w dziale Klub Hodowców na stronie www.olivers-petfood.pl

§3 Korzyści i zobowiązania

1. Korzyści płynące z udziału w Klubie Hodowców OLIVERS Petfood:

- możliwość zakupu karm dla psów OLIVERS w cenach specjalnych, zgodnie z aktualną ofertą dla hodowców,

- możliwość otrzymania wyprawek dla szczeniąt za 1 zł/szt.w ilości zgodnie z aktualną ofertą,

- możliwość otrzymania worków karmy za 1 zł/szt. w ilości i na warunkach zawartych w aktualnej ofercie,

- promocja hodowli i informacja o miotach na stronie Klubu Hodowców OLIVERS Petfood oraz na stronie OLIVERS Petfood na Facebook’u.

- możliwość otrzymywania w cenach promocyjnych, zgodnie z aktualną ofertą klubu materiałów reklamowych oraz karm, gryzaków, smakołyków i suplementów OLIVERS.

- możliwość uczestnictwa na preferencyjnych warunkach w seminariach, szkoleniach i spotkaniach organizowanych przez OLIVERS Petfood i/lub PSIESMAKI.COM.

2. Zobowiązania Uczestnika Klubu:

- karmienie w możliwie najszerszym zakresie psów dorosłych oraz szczeniąt karmami OLIVERS,

- polecanie karm OLIVERS innym hodowcom oraz nabywcom szczeniąt,

- przekazywanie nabywcom szczeniąt wyprawek OLIVERS, informowanie o możliwości zakupu artykułów OLIVERS w cenach preferencyjnych,

- dbanie o dobry wizerunek marki OLIVERS Petfood.

- umieszczenie w widocznym miejscu na stronie www hodowli informacji o uczestnictwie w KLUBIE HODOWCÓW OLIVERS (banner dostępny na stronie www.olivers-petfood.pl)

Klubu Hodowców OLIVERS Petfood

Klubu Hodowców OLIVERS Petfood Klubu Hodowców OLIVERS Petfood

  §4 Wyprawki dla szczeniąt

1. O miocie należy poinformować PSIESMAKI.COM drogą elektroniczną na minimum 30 dni przed wydaniem szczeniąt nowym właścicielom: mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Wyprawki dla szczeniąt mogą być wydane na zasadach zgodnych z aktualną ofertą dla uczestników Klubu Hodowców OLIVERS Petfood lub kupione po cenach specjalnych według oferty dla hodowców.

3. Wyprawki zostaną dostarczone niezwłocznie a najpóźniej w terminie 3 tygodni od otrzymania informacji o zapotrzebowaniu.

4. Wyprawki dla szczeniąt (PUPPY BAG ) dostarczane są w czterech wariantach do wyboru przez Hodowcę:

 

Wariant 1: Wyprawka OLIVERS Start Classic zawierający w czarnej torbie bawełnianej:

2 kg karmy OLIVERS Start Classic, zabawkę - sznurek bawełniany,

1 op. smakołyków OLIVERS Training Bites w wiaderku 500g, podkład dla szczeniąt, folder informacyjny o opiece nad szczenięciem wraz z kuponem rabatowym.

 

Wariant 2: Wyprawka OLIVERS Start Large Breed Classic, zawierający w torbie bawełnianej:

2 kg karmy OLIVERS Start Large Breed Classic , zabawkę - sznurek bawełniany,

1 op. miękich smakołyków OLIVERS Training Bites w wiaderku 500g, podkład dla szczeniąt, folder informacyjny o opiece nad szczenięciem wraz z kuponem rabatowym.

 

Wariant 3: Wyprawka PUPPY BAG OLIVERS Start Grain Free zawierający w torbie bawełnianej:

2 kg karmy OLIVERS Start Grain Free, zabawkę - sznurek bawełniany,

1 op. delikatnych suszonych żołądków z kurczaka OLIVERS CHICKEN BITES 100g,

podkład dla szczeniąt, folder informacyjny o opiece nad szczenięciem wraz z kuponem rabatowym.

 

Wariant 4: Wyprawka PUPPY BAG OLIVERS Start Large Breed Grain Free zawierający w torbie bawełnianej:

2 kg karmy OLIVERS Start Large Breed Grain Free, zabawkę - sznurek bawełniany,

1 op. delikatnych suszonych żołądków z kurczaka OLIVERS CHICKEN BITES 100g, podkład dla szczeniąt, folder informacyjny o opiece nad szczenięciem wraz z kuponem rabatowym.

 

5. Uczestnik Klubu OLIVERS Petfood zobowiązany jest do potwierdzenia otrzymania wyprawek oraz wydanie ich wraz ze szczenięciem nabywcy szczenięcia wypełniając odpowiedni formularz i odsyłając go do PSIESMAKI.COM. Przekazane dane podlegają ochronie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

6. W przypadku gdy nabywca szczenięcia wyrazi zgodę na przetwarzanie podanych danych w celach marketingowych, przesyłane do niego będą drogą elektroniczną informacje o nowościach, promocjach, ofertach specjalnych i innych przygotowanych przez PSIESMAKI.COM.

§5 Zamówienia i dostawa

1. Zamówienia karmy należy dokonywać pisemnie drogą mailową na adres: mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Zamówienie, w celu poprawnej identyfikacji musi zawierać czterocyfrowy kod produktu OLIVERS Petfood (podany w cenniku)

3. Dostawa i płatność odbywa się w oparciu o warunki handlowe ustalane dwustronnie przez PSIESMAKI.COM z każdym z Uczestników Klubu OLIVERS Petfood.

4. Dostawa zamówień 2 x 12 kg lub wielokrotność, realizowana jest na koszt PSIESMAKI.COM przesyłką kurierską lub transportem własnym, według dwustronnych uzgodnień.

§6 Postanowienia końcowe

1. Uczestnictwo w Klubie OLIVERS Petfood jest dobrowolne i nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami i restrykcjami.

2. Dodatkowe przywileje oraz materiały promocyjne są przyznawane Uczestnikom Klubu OLIVERS Petfood w oparciu o wielkość dokonywanych zakupów lub w ramach trwających akcji promocyjnych, ofert specjalnych i innych.

3. Wykluczenie z uczestnictwa w Klubie OLIVERS Petfood może nastąpić, jeżeli uczestnik nie wypełnia warunków zawartych w Regulaminie w §3 punkt 2.

4. Hodowcę w każdej chwili, bez podawania przyczyny może zrezygnować ze swojego udziału w Klubie OLIVERS Petfood, poprzez poinformowanie o tym PSIESMAKI.COM drogą elektroniczną na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

§7 Ważność i zmiany Regulaminu.

1. PSIESMAKI.COM zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu w dowolnym terminie.

2. PSIESMAKI.COM zastrzega sobie prawo do zakończenia w dowolnym momencie działania Klubu Hodowców OLIVERS Petfood.

3. Uczestnik Klubu OLIVERS Petfood zobowiązuje się do przestrzegania prawa w zakresie wszelkich czynności związanych z funkcjonowaniem Klubu OLIVERS Petfood.

4. W przypadku likwidacji hodowli, hodowca biorący udział w Klubie OLIVERS Petfood, zobowiązany jest do poinformowania o tym fakcie PSIESMAKI.COM w formie pisemnej.

Warszawa, sierpień 2016 r.