Szanowni Państwo,

OLIVERS  - duński producent karm dla psów i kotów, który stworzył wysokojakościowe karmy od lat cieszące się niesłabnącą popularnością właścicieli i hodowców, firma, która na pierwszym miejscu stawia jakość i troskę o zdrowie i kondycję Waszych pupili - zaprasza do współpracy i skorzystania z przygotowanej dla Państwa oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z wyborem karm z linii OLIVERS CLASSIC oraz OLIVERS GRAIN FREE . 

W asortymencie proponujemy również szeroki wybór gryzaków, smakołyków, suplementów diety i środków pielęgnacyjnych.

Dla hodowców prowadzących hodowle zarejestrowane w ZKwP/FCI przygotowane mamy specjalne oferty cenowe na karmy OLIVERS Petfood oraz liczne upominki oraz wyprawki dla szczeniąt (PUPPY BOX) w czterech różnych wariantach.

Klub hodowców OLIVERS

W każdej wyprawce znajduje się 2 kg karmy, zabawka, opakowanie smakołyków, książeczka zdrowia, folder z kuponem rabatowym oraz elegancka, wygodna, praktyczna bawełniana torba OLIVERS.

Hodowca po wypełnieniu i przesłaniu do OLIVERS formularza rejestracyjnego otrzyma cennik dla hodowców i  będzie mógł dokonywać zakupów karm wg przedstawionej oferty.

Hodowca powinien zgłosić zapotrzebowanie na wybrane wyprawki dla szczeniąt najpóźniej na 14 dni przed wydaniem ich do nowych domów.


Zainteresowanych hodowców prosimy o kontakt telefoniczny :

+48513 144 654; +48 516 812 682,

lub kontakt mailowy :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy !

Zespół OLIVERS Petfood